Моё меню Общее меню Сообщество Правила форума Все прочитано
Вернуться   uForum.uz > ЎЗБЕКОНА > Ўзбекистон ва дунё янгиликлари
Сообщения за день Поиск
Знаете ли Вы, что ...
...для каждой темы существует свой раздел. Изучите структуру форума. Если соответствующего раздела нет, то всегда есть раздел "Разное" :)
<< Предыдущий совет - Случайный совет - Следующий совет >>

Ўзбекистон ва дунё янгиликлари Дунёда бўлаётган воқеаларга оид янгиликлар, хабарлар ва тафсилотлар


Ответить

 
Опции темы Опции просмотра
Старый 18.03.2011 00:29   #1001  
Аватар для bekww
Оффлайн
Сообщений: 568
+ 1,307  476/245
– 9  11/6

UzbekistanLiveJournalМой мир
Цитата:
Сообщение от Husen Посмотреть сообщение
Кўпчилик ўзбек хонандалари ғойибона устоз сифатида биладиган турк эстарадаси қироли Иброҳим Тотлисасга суиқасд уюштирилган. Бошидан ўқ еган хонанданинг аҳволи оғирлиги таъкидланмоқда.
Минг афсуслар бўлсин... Яқинда Иброҳим Тотлисаснинг ўтган йилги Тошкентимиздаги концертини дискда кўриб лол қолгандим. Ўшанда, агар адашмасам, ўзбек халқига, унинг санъатига тан бераман ва тиз чўкишга тайёрман дегандилар (ваҳолонки фақат Худонинг олдида тиз чўкаман, дегандилар). Оллоҳ ўзи шифосини берсин...

Последний раз редактировалось bekww; 18.03.2011 в 00:32.
Ответить 
"+" от:
Реклама и уведомления
Старый 18.03.2011 00:48   #1002  
Аватар для bekww
Оффлайн
Сообщений: 568
+ 1,307  476/245
– 9  11/6

UzbekistanLiveJournalМой мир
Айтганча, 20 март, якшанба куни куни (соат тахминан 17-00)да Ботир Зокиров хотирасига бағишланган концерт уюштирилмоқда (профсоюз линияси томонидан, яъни билетлар текин). Тафсилотларни, Худо хоҳласа, эрталаб қолдираман.

Последний раз редактировалось bekww; 18.03.2011 в 00:50.
Ответить 
2 "+" от:
Старый 18.03.2011 14:04   #1003  
Аватар для bekww
Оффлайн
Сообщений: 568
+ 1,307  476/245
– 9  11/6

UzbekistanLiveJournalМой мир
Цитата:
Сообщение от bekww Посмотреть сообщение
Айтганча, 20 март, якшанба куни куни (соат тахминан 17-00)да Ботир Зокиров хотирасига багишланган концерт
Operetta teatri, soat 17-00da

Последний раз редактировалось bekww; 18.03.2011 в 14:08.
Ответить 
Старый 22.03.2011 11:03   #1004  
Аватар для Bobir Samadov
Оффлайн
Guliston Davlat Universiteti
o'qituvchisi
AKA:_-_ MASTER _-_
Сообщений: 727
+ 348  207/161
– 3  23/18

UzbekistanОтправить сообщение для Bobir Samadov с помощью ICQОтправить сообщение для Bobir Samadov с помощью YahooОтправить сообщение для Bobir Samadov с помощью Skype™Аккаунт на TwitterМой мирFacebook
Утган хафталарнинг бирида "Узбекистон" телеканалида "Курнамаклар" деб номланган курсатув намоёиш этилди. Унда юртимизда фаолият юритаётган бир катор Турк корхоналарининг кингир ишлари ёритилган. Аввало республикамиз солик кодексига ва умуман конунчилигимизнинг купол равишда бузилиши, ишчиларнинг яшаш ва ишлаш шароити инсон хукукларига зид эканлиги ва энг асосийси ушбу компания ва фирмалар томонидан "Турклаштириш" сиёсати хамда бир катор ноконуний диний окимлар таълимотини таргиб этувчи китоблар ва дисклар топилган. Бу каби куштирнок ичидаги "тадбиркорлар"лар томонидан юртимизга бу каби кора куз билан карашига нима сабаб экан.....
__________________
Beshikdan Qabrgacha ilm o'rgan!
Ответить 
"+" от:
Старый 22.03.2011 12:08   #1005  
Known ID Group uParty Member
Аватар для Husen
Оффлайн
Erkin ijodkor
Jurnalist
Сообщений: 1,748
+ 2,559  2,642/911
– 20  13/12

Uzbekistan
Цитата:
Сообщение от Bobir Samadov Посмотреть сообщение
Аввало республикамиз солик кодексига ва умуман конунчилигимизнинг купол равишда бузилиши,
Бу ерда айрим тафсилотлар келтирилган.
Ответить 
"+" от:
Старый 22.03.2011 19:10   #1006  
Аватар для Pfefferminze
Оффлайн
net
net
Сообщений: 497
+ 612  393/230
– 41  22/22

Uzbekistan
Assalomu alaykum...

suragan olim suramagan uziga zolim deydilar...xullas, laptopimni mi"shkasi ishlamay qoldi...kulguli svoladir, lekin ustaga etib kursatay desam, uzim endi keldim, hali hech kimni tanimayman, uyda uzim utirib taxlar edim, sal-pal yordam beringlar..))

hurmat bn

Ra'no
Ответить 
Старый 22.03.2011 19:20   #1007  
Real ID Group uParty Member Ultimate
Аватар для Shomurodov Shohruh
Оффлайн
AKA:xshom
Сообщений: 1,872
+ 1,707  983/610
– 218  30/25

UzbekistanОтправить сообщение для Shomurodov Shohruh с помощью Skype™
Цитата:
Сообщение от Pfefferminze Посмотреть сообщение
suragan olim suramagan uziga zolim deydilar...xullas, laptopimni mi"shkasi ishlamay qoldi...kulguli svoladir, lekin ustaga etib kursatay desam, uzim endi keldim, hali hech kimni tanimayman, uyda uzim utirib taxlar edim, sal-pal yordam beringlar..))
Унчалик тушунарли эмас, нима бузилганлиги ва кандай холатда. Тачпад ишлаяптими? Мышкани бошка портга тикиб курдизми? Лазери ёнаяптими?
Ответить 
Старый 22.03.2011 19:27   #1008  
Аватар для Pfefferminze
Оффлайн
net
net
Сообщений: 497
+ 612  393/230
– 41  22/22

Uzbekistan
Цитата:
Сообщение от Shomurodov Shohruh Посмотреть сообщение
Цитата:
Сообщение от Pfefferminze Посмотреть сообщение
suragan olim suramagan uziga zolim deydilar...xullas, laptopimni mi"shkasi ishlamay qoldi...kulguli svoladir, lekin ustaga etib kursatay desam, uzim endi keldim, hali hech kimni tanimayman, uyda uzim utirib taxlar edim, sal-pal yordam beringlar..))
Унчалик тушунарли эмас, нима бузилганлиги ва кандай холатда. Тачпад ишлаяптими? Мышкани бошка портга тикиб курдизми? Лазери ёнаяптими?
Yuq, menda mi'shka yuq, men lap-topni uzini mi'shkasini ishlatar edim, qushimcha urnatmagan edim. Lap-topni uzidagi mishka ishlamaydii yutrmaydi,qotib qolgan.
Ответить 
Реклама и уведомления
Старый 22.03.2011 19:49   #1009  
Real ID Group uParty Member Ultimate
Аватар для Shomurodov Shohruh
Оффлайн
AKA:xshom
Сообщений: 1,872
+ 1,707  983/610
– 218  30/25

UzbekistanОтправить сообщение для Shomurodov Shohruh с помощью Skype™
Оффтоп:
Цитата:
Сообщение от Pfefferminze Посмотреть сообщение
Yuq, menda mi'shka yuq, men lap-topni uzini mi'shkasini ishlatar edim, qushimcha urnatmagan edim. Lap-topni uzidagi mishka ishlamaydii yutrmaydi,qotib qolgan.
Компьютерни "перезагрузка" килиб текшириб курдингизми?
Модели канака компьютернинг? Балки бирор-бир лат егандир йулда булганингизда.
Мана бу ерда баъзи бир сабаблари ёзиб утилган. Купинча узиз тач-падни учириб куйган булишиз мумкин.
Ответить 
"+" от:
Старый 23.03.2011 18:53   #1010  
Аватар для Pfefferminze
Оффлайн
net
net
Сообщений: 497
+ 612  393/230
– 41  22/22

Uzbekistan
Цитата:
Сообщение от Shomurodov Shohruh Посмотреть сообщение
Оффтоп:
Цитата:
Сообщение от Pfefferminze Посмотреть сообщение
Yuq, menda mi'shka yuq, men lap-topni uzini mi'shkasini ishlatar edim, qushimcha urnatmagan edim. Lap-topni uzidagi mishka ishlamaydii yutrmaydi,qotib qolgan.
Компьютерни "перезагрузка" килиб текшириб курдингизми?
Модели канака компьютернинг? Балки бирор-бир лат егандир йулда булганингизда.
Мана бу ерда баъзи бир сабаблари ёзиб утилган. Купинча узиз тач-падни учириб куйган булишиз мумкин.
Shohruh, katta rahmat..da usha, tachpad ishlamaydi...fiksator shleyfa mojet otlamatsya degan...balki shundaydir, chunki povrejdenie olgan edi...bolalar o'yin uynashgan edi...
Ответить 
Ответить




Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
Advertisement System V2.5 By Branden
OOO «Единый интегратор UZINFOCOM»


Новые 24 часа Кто на форуме Новички Поиск Кабинет Все прочитано Вверх