Моё меню Общее меню Пользователи Правила форума Все прочитано
Вернуться   uForum.uz > Ўзбекона – uforum > Умумий бўлим
Знаете ли Вы, что ...
...инструкция по установке аватара описана в Правилах форума.
<< Предыдущий совет - Случайный совет - Следующий совет >>

Умумий бўлим Ҳеч қайси бўлимига кирмаган мавзулар...

Ответить

Опции темы Опции просмотра
Старый 29.12.2014 15:12   #1  
Оффлайн
MAKTAB
O`QITUVCHI
+ 617  543/277
– 8  128/41

Uzbekistan
Savobtalablar diqqatiga

Bir insonning iltimosiga ko`ra bu narsani sizning e'tiboringizga havola qilyapman.
Mehru muhabbatga to`la qalblar, yordamingizni ayamang!
Qadrli insonlar!

Bundan 14 yil muqaddam farzandim dunyoga keldi. U o`zi bilan xonadonga cheksiz quvonch olib kirdi. oradan yillar o`tib ulg`aydi. Jigarbandim 5 yoshga to`lganida betob bo`lib qoldi. Tinmay dori-darmon qilib tuzatib oldik. Yana yillar o`tgach kasali huruj qildi. 2010-yil 12-mart sanasidan boshlab to hozirgi kunga qadar o`g`lim Karimjonov Shohjahonni dialezga olib borib kelaman. Barcha o`zidan o`tganini o`zi biladi. Farzandim uchun yelib-yugurib qilmagan ishim, murojaat qillmagan idoram qolmadi. Uning buyragi kasal. Operatsiya va dori-darmonlar uchun mablag` kerak. Agar qalbingiz mehru muhabbatga to`la bo`lsa biz qidirayotgan inson aynan Sizsiz. Farzandim, jigarbandimdan yordamingizni darig` tutmang.
Shohjahonning orzulari osmon-osmon. "Ulg`aysam Vatanimga xizmat qilaman"-deydi u. O`g`limning salomatligi yomonligi sababli uyda o`qitiladi.Xudoyberdi To`xtaboyevning "Sariq devni minib" sarguzasht asari qahramoni Hoshimjonning sehrli qalpog`iga o`xshagan qalpoqchasi bo`lishini xohlaydi. Shunda u hammaga qo`lidan kelganicha yaxshilik qilar ekan.
Allohdan farzandim, jigarbandimning dardiga darmon berishini, unga yordam qo`lini cho`zadigan inson uchrashini so`rayman. O`g`limning ulg`ayib, kamol topib, eliga, yurtiga nafi tegadigan farzand bo`lishiga aynan Sizning ham hissangiz qo`shilishi mumkin. Bis Sizni intizor bo`lib kutamiz. Iltimos, mehru muhabbatga to`la qalb egasi bo`lgan Sizdek oliyjanob inson farzandimdan ko`magingizni ayamang!
Onasi: Karimjonova Shoira Abdullayevna. 1964-yil 12-martda Toshkent shahrida tavallud topgan.
O`g`li: Karimjonov Shohjahon Akrom o`g`li. 2000-yil 24-fevral kunida Toshkent shahrida tavallud topgan.
Uy manzili: Toshkent shahar, Yashnobod tumani, Xusnobod k`ochasi 17-uy.
Mobil telefon: 514-15-44
Bank:
ATIB "Ipoteka Bank"
Yashnobod filiali
Manzil: Lisunov ko`chasi 4-uy 69A
H/R: 23120000900000959299
MFO 00959, INN 203196137
Tel: 150-02-49

Последний раз редактировалось Ustoz; 29.12.2014 в 15:16.
Ответить 
"+" от:
Старый 04.01.2015 13:18   #2  
Оффлайн
MAKTAB
O`QITUVCHI
+ 617  543/277
– 8  128/41

Uzbekistan
Сердца, полные любви и доброты, помогите!
14 лет назад родился мой сын. С собой он принёс безграничную радость в наш дом. Прошли годы, он вырос. В 5 лет он тяжело заболел. Только благодаря лекарствам мы смогли поднять его на ноги. Но болезнь не отступила, она только затаилась. Через годы она опять дала о себе знать.
С 12 марта 2012 года мой сын, Каримжонов Шохжахон, жив благодаря диалезу. У него больные почки. Он очень страдает. Нужны большие деньги на его лечение.
Из-за болезни он обучается на дому. Хотя ему это очень трудно, но он очень старается, потому что хочет стать умным, грамотным и всесторонне развитым человеком, чтобы приносить пользу своему народу. У него море желаний. Я молю бога каждый день, чтобы все его желания осуществились, чтобы он дал возможность мне видеть моего сына ещё многие годы.
Я прошу Вас, если Ваше сердце полно доброты и любви, помогите нам. Помогите моему сыну. И пусть бог отблагодарит Вас за Ваше доброе сердце!
Наши реквизиты:
Мать: Каримжонова Шоира Абдуллаевна, родилась 12 марта 1964 года в городе Ташкенте.
Сын: Каримжонов Шохжахон Акром угли, родился 24 февраля 2000 года в городе Ташкенте.
Домашный адрес: город Ташкент, Яшнабадский район, улица Хуснобод 17 дом.
Мобильный телефон: 514-15-44
Банк:
АТИБ «Ипотека Банк»
Яшнабадский филиал
Адлес:
Улица Лисунова 4, дом 69А
Х/Р 23120000900000959299
МФА 00959, ИНН 203196137
Тел: 150-02-49
Ответить 
2 "+" от:
Ответить
Опции темы
Опции просмотра

Здесь представлены форумы: UZINFOCOM, ЦППМП, ГКСИТТ, PC.UZ, Microsoft, IBM, HP, Fujitsu, D-Link, Intel, Ассоциация IT, InfoCOM.UZ, BANK.UZ, ActiveCloud, Sarkor Telecom, BUZTON, Cisco Systems, NetDec, EVO, Sharq Telekom, EPSON, Cron Telecom.